Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Bankininkystė>Profesinė praktika: AB "Vilniaus bankas"

Profesinė praktika: AB "Vilniaus bankas"

  
 
 
12345678910
Aprašymas

Įmonės aprašymas. Valdymo struktūrinė schema. Komercinė veikla. Teikiamos paslaugos. Įmonės vieta rinkoje. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Praktiką atlikau AB Vilniaus banko Vilniaus Naujamiesčio filiale, Verslo klientų aptarnavimo skyriuje nuo 2003 02 06 iki 2003 04 11.
Įmonės praktikos vadovas – Komercijos direktorius, Linas Obuolevičius.
Praktikos tikslas – susipažinti su Banko veiklos principais ir įtvirtinti Universitete įgytas teorines žinias verslo srityje, vadyboje ir apskaitoje.
Praktikos uždaviniai:
• išsiaiškinti Banko teikiamų paslaugų nomenklatūrą;
• asistuoti Verslo klientų skyriaus sąskaitų vadybininkams (pildyti nustatytos formos dokumentus, vesti klientų bylas ir dalyvauti Banko teikiamų paslaugų pardavime).
Verslo klientų aptarnavimo skyriuje buvau priskirtas trims sąskaitų vadybininkams, kurie turėjo mane supažindinti su šio skyriaus veikla. Aš asistavau vadybininkams pildydamas įvairius dokumentus (dažniausiai kompiuterinėse laikmenose), pateikdamas įmonės veiklos vertinimą, verslo plano ir prognozių pagrįstumą ir t.t. Banke, priklausomai nuo kliento patikimumo yra pildomi ketvirtiniai arba tik metiniai finansinės atskaitomybės kliento failai. Iš šių failų duomenų generuojama informacija ir gaunami įmonės finansiniai rodikliai – tai labai palengvina ir pagreitina darbą. Gaunama susintetinta informacija naudojama įmonės veiklos analizei ir vertinimui, taip pat pildant pateikimo formas Kredito komitetui. Analizuojant įmonės finansinės atskaitomybės dokumentus labai padėjo žinios, įgytos buhalterinės bei finansinės apskaitos kursuose, analizuojant įmonės rodiklius – įmonės vadybos pradmenų kursas. Vertinant įmonės veiklą, sudarant prognozes, siekiu patikrinti įmonės prognozių pagrįstumą, vertinant verslo plano realumą ir prognozes padėjo žinios įgytos studijuojant vadybos, statistikos ir ekonometrijos kursus. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-10-06
DalykasBankininkystės praktikos ataskaita
KategorijaFinansai >  Bankininkystė
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis8 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis30.88 KB
AutoriusDonatas
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Profesine praktika banke [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 8 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą