Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Bankininkystė>Lietuvos centrinis bankas ir monetarinė politika

Lietuvos centrinis bankas ir monetarinė politika

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Centrinis bankas (CB). Bankų atsiradimas ir Lietuvos bankų istorinė raida. Centrinis bankas (CB). Lietuvos bankas. Lietuvos banko funkcijos bei teisės. Lietuvos banko pinigų politika. Monetarinė politika. Monetarines politikos įgyvendinimas ir jo priemonės. Monetarinės politikos įgyvendinimas. Monetarinės politikos įgyvendinimo priemonės. Monetarinės politikos sukeliamos problemos. Monetarinė politika ir tarptautinė ekonomika. Monetarinė politika ir euro įvedimas. Išvados. Santrauka užsienio kalba.

Ištrauka

Ekonominei sistemai tolydžiai plėtojantis, finasų mechanizmas darėsi vis sudėtingesnis, kreditiniai sandoriai nepaprastai išplito ir dabar dauguma įvairių dydžių verslo sandorių atliekama per bankus. Bankai nustato mūsų ūkio dinamikos gaires. Kas nori tinkamai suprasti ir teisingai vertinti mūsų ūkio reiškinius, tas turi pripažinti bankų statiką ir bankų dinamiką.
Visi mes žinome, kad reikia skatinti nacionalinio produkto gamybą, mažinti infliaciją ir nedarbo lygį, kad ekonomika Lietuvoje augtų Tačiau kartais net nesusimąstome, kokiomis priemonėmis visa tai galima padaryti. Juk tereikia tik giliau panagrinėti ir suprasime, kad visa tai įgyvendinama taikant monetarinę politiką.
Dėl to šio darbo tikslas - remiantis turima literatūra ir norminiais teisės aktais, išsiaiškinti kas yra Lietuvos centrinis bankas ir kaip jis susijęs su Lietuvos monetarine politika.
Šio tikslo sieksiu savo nagrinėjamą temą išskaidydama į kelias stambias dalis, tokias kaip: centrinis bankas ir monetarinė politika. "Centrinio banko" dalyje nagrinėsiu ne tik patį centrinį banką, jo funkcijas, bet ir bandysiu surasti bendrus bruožus jungiančius centrinį banką su Lietuvos banku. "Monetarinės politikos dalyje" atskleisiu monetarinės politikos esmę, nagrinėsiu jos įgyvendinimo principus bei priemones, gvildensiu monetarinės politikos problemas, su kuriomis ji susiduria, o taip pat bandysiu numatyti kas gi ateityje, t.y. Lietuvai įstojus į euro zoną, atsitiks su mūsų, Lietuvos, monetarine politika.
Rašydama šį darbą rėmiausi šia literatūra: O. Buckūnienės "Finansai", K. Levišauskaitės G. Rūškio "Valstybės finansai", R. Paliulytės "Makroekonomika", G. Davulio "Ekonomikos teorija" ir kt. Taip pat naudojau norminius teisės aktus, tokius kaip: Lietuvos Respublikos Konstitucija ir Lietuvos Respublikos Lietuvos banko įstatymas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-04-11
DalykasBankininkystės kursinis darbas
KategorijaFinansai >  Bankininkystė
TipasKursiniai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai12
Dydis39.03 KB
AutoriusAidas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasMaldeikis
Švietimo institucijaMykolo Romerio Universitetas
FakultetasTeisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Lietuvos centrinis bankas ir monetarine politika [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 23 puslapiai 
  • Mykolo Romerio Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Maldeikis
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą