Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Bankininkystė>Įmonių formų, pranašumų ir skirtumų įvertinimas: UAB "Šiaulių vandenys" ir AB "Vilniaus Bankas"

Įmonių formų, pranašumų ir skirtumų įvertinimas: UAB "Šiaulių vandenys" ir AB "Vilniaus Bankas"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Įvadas. Verslas Lietuvoje. Verslininkystės būsenos vertinimas tarpukario Lietuvoje. Verslininkystės prielaidos ir galimybės dabartinėje Lietuvoje. Lietuvos ekonomistų ir užsienio ekspertų dabartinės verslininkystės būsenos įvertinimas. Smulkaus ir vidutinio verslo būklė Lietuvoje. Verslininkystė ir įmonės. verslininkas, verslumas ir verslininkystė (verslas). Verslo sistema ir jo kintanti aplinka, darbo tikslai. Įmonės samprata. Įmonės tikslai. Ekonominiai įmonės tikslai. Socialiniai įmonės tikslai. Mažųjų ir vidutinių įmonių sąvokos. Įmonės steigimo organizavimas. Praktinė dalis. Uždaroji Akcinė Bendrovė "Šiaulių vandenys". AB "Vilniaus bankas". Išvados. Įmonių rūšys. Individualios (personalinės) įmonės. Tikrosios ūkinės bendrijos. Komanditinės ūkinės bendrijos. Ūkinės bendrijos trūkumai ir pranašumai. Akcinės bendrovės. AB ir UAB pranašumai ir trūkumai. Individualios (personalinės) įmonės steigimo tvarka Lietuvoje. Lietuvos respublikos ūkio subjektų skaičius rejestre 2001 08 01 duomenys. Išvados.

Ištrauka

Laisvosios rinkos sąlygomis ekonomikos varomoji jėga yra verslininkystė. Jos samprata klostėsi remiantis kasdienės žmonių ūkinės veiklos stebėjimais. Bendriausia prasme verslas traktuojamas, kaip ūkinė veikla, kuri apima prekių gamybą (paslaugų tiekimą) ir komerciją (pirkimą – pardavimą), konkreti ūkininkavimo sfera, forma. Jo plėtojimas – tai privatinės nuosavybės, kuri yra asmenybės, jos sugebėjimų, gerovės kilimo, veržimosi į ekonominę (bei politinę, pilietinę) laisvę prielaida, gausinimas.
Štai senovės laikais verslas buvo tapatinamas su amatais. Ir vis dėl to tai ne naujai atsiradęs ir paplitęs užsiėmimas, tai prasidėjo dar senovėje, tik per daugelį metų viskas keitėsi ir tobulėjo ir dabar keičiasi.
Tikslas: nustatyti ir išsiaiškinti verslininkystės atsiradimo priežastis, įmonių kūrimosi priežastis, jų veiklos ypatumus, skirtumus ir pranašumus, bei Lietuvoje egzistuojančių formas.
Darbo metodas: mokslinės literatūros analizė. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-04-25
DalykasBankininkystės kursinis darbas
KategorijaFinansai >  Bankininkystė
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis49.24 KB
AutoriusInga
Viso autoriaus darbų10 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas0
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imoniu formu pranasumu ir skirtumu ivertinimas UAB Siauliu vandenys ir AB Vilniaus Bankas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą