Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Bankininkystė>Investicinių fondų veikla Lietuvoje komercinių bankų pavyzdžiu

Investicinių fondų veikla Lietuvoje komercinių bankų pavyzdžiu

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445
Aprašymas

Finansų institucijų kursinis darbas. Įvadas. Investicinių fondų samprata, vystymasis, veikla, klasifikacija ir priežiūra. Investicinio fondo samprata. Investicinių fondų atsiradimas ir jų įtaka. Investicinių fondų raida Lietuvoje. Investicinių fondų veikla. Investicinių fondų klasifikacija. Investicinių fondų priežiūra. Investicinių fondų identifikavimas komercinių bankų pavyzdžiu. "SEB VB investicijų valdymo" investiciniai fondai. "Hansa investicijų valdymo" investiciniai fondai. "Parex investicijų valdymo" investicinis fondas. "Nord/LB investicijų valdymo" investiciniai fondai. "Sampo" banko investiciniai fondai. Trijų pagrindinių "SEB Vilniaus banko" investicinių fondų praktinis įvertinimas. Išvados.

Ištrauka

Temos aktualumas ir naujumas. Pastaruosius dešimt metų pasaulinėse akcijų rinkose yra stebimas didelis akcijų kursų svyravimas. Galima stebėti kaip bendrovių akcijų kursai smarkiai keičiasi tai į vieną pusę, tai į kitą. Ženklūs akcijų kursų pasikeitimai skaičiuojami ne per metus ar mėnesius, o dienomis ar net valandomis. Prognozuoti rinkas ne specialistui tampa sudėtinga. Todėl vis dažniau prabylama apie investavimą į investicinius fondus. Taip investuoti patogu, nes nebereikia priiminėti sudėtingų sprendimų ką pirkti ir kada parduoti, kad gauti kuo didesnį pelną ir išvengti rizikos. Taip pat galima investuoti didelę sumą iškart, nusipirkti fondo akcijų pakartotinai - kai to nori investuotojas, arba reguliariai investuoti fiksuotą sumą per jo pasirinktą laikotarpį.
Reikia atkreipti dėmesį ir į tai, kad investuotojas, norėdamas savarankiškai diversifikuoti savo vertybinių popierių portfelį, turi turėti daug žinių apie kiekvieną bendrovę ir nuolat domėtis jų veikla. Tai, be abejo, reikalauja daug laiko ir pastangų. Tuo tarpu investuojant į investicinius fondus, sumažėja rizika, nes fonde dirbantys profesionalai padės diversifikuoti vertybinių popierių portfelį pagal skirtingus investuotojų tikslus. Investiciniai fondai palengvina tarptautinį investavimą. Be to, susidomėjimą investicinėmis paslaugomis skatina ir situacija kitų produktų rinkoje - fiksuotų palūkanų produktų pajamingumas yra palyginti mažas.
Visgi, atsižvelgiant į dabartines investavimo galimybes ir galimas rizikas, ekspertai jau dabar rekomenduoja apsidrausti nuo galimų netikėtumų ir verčiau įsigyti investicinių fondų vienetų nei investuoti į pavienes konkrečių įmonių akcijas.
Šio darbo objektas: komercinių bankų siūlomų investicinių fondų veikla Lietuvoje.
Darbo tikslas – išanalizuoti investicinių fondų veiklą Lietuvoje komercinių bankų pavyzdžiu.
Darbo uždaviniai. Siekiant išsikelto tikslo, darbe sprendžiami šie uždaviniai:
1. identifikuoti investicinių fondų sampratą, vykdomą veiklą, vystymąsi bei klasifikaciją;
2. išanalizuoti Lietuvos komercinių bankų investicinių fondų teikiamas paslaugas;
3. praktiškai įvertinti trijų pagrindinių "SEB VB investicijų valdymas" investicinių fondų siūlomas investavimo galimybes.
Darbo metodai: internetinių šaltinių analizė. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-09-18
DalykasBankininkystės kursinis darbas
KategorijaFinansai >  Bankininkystė
TipasKursiniai darbai
Apimtis43 puslapiai 
Literatūros šaltiniai41
Dydis151.27 KB
AutoriusAsta
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasAsist. Ž. Grigaliūnienė
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Investiciniu fondu veikla Lietuvoje komerciniu banku pavyzdziu [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 43 puslapiai 
  • Šiaulių Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Asist. Ž. Grigaliūnienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą