Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Bankininkystė>Priešdiplominės praktikos ataskaita: AB "SEB Vilniaus bankas"

Priešdiplominės praktikos ataskaita: AB "SEB Vilniaus bankas"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344
Aprašymas

Paveikslėlių sąrašas. Lentelių sąrašas. Įvadas. Situacijos analizė. Bendra informacija apie įmonę. AB SEB Vilniaus bankas – finansinių paslaugų grupė. AB SEB Vilniaus bankas. Mokesčiai. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Išorinė aplinka. Rinkos analizė. Vartotojų analizė. Įmonės finansinių ataskaitų analizė. Finansų valdymo funkcija įmonėje. Finansų apskaitos ir atskaitomybės sistema įmonėje. Finansinių ataskaitų horizontali ir vertikali analizė. Pinigų srautų ataskaitos analizė. Įmonės vertinimas santykiniais rodikliais ir siūlomi finansiniai sprendimai. Banko būklės įvertinimas. Apyvartumo vertinimas. Skolų rodikliai. Pelningumo vertinimas. Bankroto diagnostika pagal Altmano kriterijų. Išvados. Priedai (13).

Ištrauka

Savo praktiką atlikau AB SEB Vilniaus bankas Kauno filiale (Laisvės al.82, Maironio g. 17) 2006 metais kovo 3 – gegužės 24 dienomis. Užėmiau asistentės vietą. Šios praktikos tikslas buvo susipažinti su darbu banke, taip pat susirinkti informaciją, reikalingą rengiant praktikos ataskaitą. AB SEB Vilniaus banke aš susipažinau su naudojamomis programomis "PLATON", "PRIME", "KDR", "KDC", "Esutartis", "Ppavedimai", bendravau su klietais, informavau juos, tvarkiau asmenines sąskaitas bei įvairius banko klientų dokumentus.
Šios praktikos ataskaitos tikslai:
įvertinti įmonės veiklos ypatumus, ugdyti praktinius įgūdžius,
gebėti analizuoti ir įvertinti duomenis finansinėje atskaitomybėje,
turimas teorines žinias pritaikyti praktinėje veikloje.
Praktikos ataskaita yra parengta pagal pateiktus nurodymus ir susideda iš dviejų pagrindinių dalių. Pirma dalis yra pavadinta situacijos analizė, kurios tikslas yra aplinkos bei realios įmonės situacijos suvokimas. Šioje dalyje galima surasti bendrą informaciją apie įmonę (apie AB SEB Vilniaus banką, jo organizacinę valdymo struktūrą), jos išorinę analizę, susidedančią iš rinkos, makroaplinkos, vartotojų ir konkurentų analizių, bei finansinių ataskaitų analizę, į kurią įeina informacija apie finansų valdymo funkciją įmonėje, finansų apskaitos ir atskaitomybės sistemą ir finansinių ataskaitų horizontali ir vetikali analizė. Antroji praktikos ataskaitos dalis yra AB SEB Vilniaus banko vertinimas santykiniais rodikliais ir siūlomi finansiniai sprendimai. Šioje dalyje yra apskaičiuojami ir vertinami tokie rodikliai: likvidumo, apyvartumo, skolų bei pelningumo. Taip pat yra atlikta AB SEB Vilniaus banko bei kitų Lietuvos komercinių bankų būklės įvertinimas pagal tarptautinius reitingus. Galiausiai yra pateiktos šios praktikos ataskaitos išvados. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-09-27
DalykasBankininkystės praktikos ataskaita
KategorijaFinansai >  Bankininkystė
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis40 puslapių 
Literatūros šaltiniai9
Dydis762.79 KB
AutoriusRolandas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasEkonomikos ir teisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word praktikos ataskaita Vilniaus banke [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą