Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Bankininkystė>Praktikos ataskaita: AB bankas "Snoras"

Praktikos ataskaita: AB bankas "Snoras"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Situacijos analizė. Bendra informacija apie banką "Snoras". Banko veiklos kryptys. AB bankas "Snoras" vizija, misija ir strateginiai tikslai. AB bankas "Snoras" organizacinė valdymo struktūra. AB bankas "Snoras" personalas. AB bankas "Snoras" kokybės valdymo sistema. AB bankas "Snoras" informacinės sistemos valdymas. AB bankas "Snoras" išorinė analizė. Rinkos analizė. Makroaplinkos analizė. Banko finansavimas. Vartotojų analizė. Konkurentų analizė. AB bankas "Snoras" finansinių ataskaitų analizė. Finansinių ataskaitų horizontali ir vertikali analizė. Išvados.

Ištrauka

Šiame darbe bus analizuojama AB bankas Snoras situacijos analizė. Tai reiškia, kad bus aprašyta banko veiklos pradžia, jo įstatinis kapitalas bei akcininkai,jų struktūra. Taip pat Snoro veiklos kryptys, vizija, misija ir strateginiai tikslai, kurie bankas nuosekliai vykdė. Bus pavaizduota organizacinė valdymo struktūra: jos tipas ir padaliniai, jų geografinis išdėstymas, dirbančių darbuotojų bei jų išsilavinimo kitimo tendencijas per pastaruosius ketverius metus. Be to, bus paaiškinta kaip ir kokiais tikslais bankas panaudoja ir valdo kokybės ir informacinės sistemas.
Toliau eis išorinės analizės aspektai. Tai yra:1. rinkos analizės natūrine ir vertine išraiškos, rinkos charakteristika bei sėkmę nešantys veiksniai, ir bankų ekonominiai bei finansiniai rodikliai (pvz. Pelningumas); 2.makroaplinkos tendencijų identifikavimas, tokių kaip teisinė, ekonominė, kultūrinė bei technologinė ir jų poveikis banko strategijai; 3. vartotojų analizėje – segmentų identifikavimas rinkoje, jų apibudinimas ir jų procentinė struktūra; 4. konkurentų analizė – konkurentų apibudinimas, jų charakteristikos, silpnosios ir stipriosios puse, viso turto ir pelno palyginimas, bei rinkos užimamos dalies procentas.
Ir galiausiai bus aprašyta, išanalizuota AB bankas Snoras finansinių ataskaitų analizė, į kurią įeina balanso, pelno/nuostolio ataskaita,jų horizontali ir vertikali analizė ir srautų ataskaita. Taip pat išnagrinėti finansų funkcijos vieta banko valdyme, bei jos ryšis su kitomis funkcijomis. Kaip organizuojamas apskaitos sudarymas. Kokiomis apskaitos programomis naudojasi Snoro finansininkai. Kokie svarbiausi finansinės informacijos suinteresuoti asmenys bei institucijos.
1992 metais kovos 17 dieną skaitosi banko įkūrimo diena. Jau dvylika metų, kai bankas veikia Lietuvos finansų rinkoje. Jis buvo įregistruotas kaip Šaulių krašto bankas. 1993 metais gruodžio 23 dieną buvo įregistruotas naujas banko pavadinimas "SNORAS", o 1995 metais gruodžio 23 dieną Bankas Snoras perregistravo savo teisinę- administracinę formą į Akcinę Bendrovę.Tuo metų įstatinis akcinis banko Snoras kapitalas sudarė 12 210 000 rublių ( t.y. 5,5 mln. litų). Banko kapitalas per 2005 metus sustiprėjo ir padidėjo nuo 210,3 mln. iki 241,3 mln. litų. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-11-07
DalykasBankininkystės praktikos ataskaita
KategorijaFinansai >  Bankininkystė
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis50.99 KB
Autoriusshuras
Viso autoriaus darbų25 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasOlga Savičius
Švietimo institucijaISM Vadybos ir Ekonomikos Universitetas
FakultetasISM Vilniuje
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos ataskaita banke [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 22 puslapiai 
  • ISM Vadybos ir Ekonomikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Olga Savičius
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą