Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Bankininkystė>Palyginamoji mažmeninio (vartotojiško) lizingo analizė: UAB "Snoro lizingas" ir UAB "Ūkio banko lizingas"

Palyginamoji mažmeninio (vartotojiško) lizingo analizė: UAB "Snoro lizingas" ir UAB "Ūkio banko lizingas"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas: apibrėžti lizingo (išperkamosios nuomos) sampratą ir atlikti palyginamąją UAB "SNORO Lizingas" bei UAB "Ūkio banko lizingas" mažmeninio (vartotojiško) lizingo bendrovių analizę. Teorinė dalis. Lizingo samprata. Pagrindinės. charakteristikos. Praktinė dalis. Lizingo bendrovių veikla Lietuvoje. UAB "Snoro lizingas". Sutartims sudaryti reikalingi dokumentai. Mokėjimo būdai. Lojalumo programos ir akcijos. Siūlomos finansinės paslaugos. Išperkamoji nuoma "Pirk išsimokėtinai". Vartojamoji paskola "Grynieji". Pirkimo išsimokėtinai kortelė. Mažesnių palūkanų programa. Automobilių išperkamoji nuoma. AB "Ūkio banko lizingas". Sutartims sudaryti reikalingi dokumentai. Mokėjimo būdai. Siūlomos finansinės paslaugos. Išperkamoji nuoma. Vartojimo kreditai. Pinigai dabar! Kreditas grynaisiais pinigais. Kreditas į sąskaitą. E-credit. Ūkio banko lizingo mokėjimo kortelė "Mastercard". Išvados. Priedai (12).

Ištrauka

Lizingas – tai išorinis finansavimo šaltinis, suteikiantis klientui galimybę pasirinkti lankstų ir geriausiai poreikius tenkinantį finansavimo būdą. Tai netradicinė finansavimo sistema, jungianti ilgalaikės nuomos ir kreditavimo elementus. Pagrindinė lizingo savybė yra tai, kad turto nuosavybė ir toliau priklauso lizingo davėjui, o turtu naudojasi lizingo gavėjas. Nuosavybės teisės išlaikymas yra esminė piniginės prievolės užtikrinimo priemonė.
Paradoksalu, tačiau finansine prasme lizingas yra labai artimas kreditavimui, tuo tarpu analizuojant juridiniu aspektu lizingas turi daugiau nuomos požymių. Tačiau lizingas, kaip viena iš finansavimo rūšių, turi savo atmainų, kuris modifikuojamas atsižvelgiant į klientų poreikius.
Šiame išperkamosios nuomos procese svarbiausias vaidmuo atitenka nuomotojui - lizingo davėjui, kuris, kaip ir kitos finansinės institucijos, turi siekti trijų pagrindinių strateginių tikslų: mažinti kredito riziką, palaikyti pakankamą pelningumą ir užsitikrinti pakankamą savo portfelio finansavimą.
Lietuvoje lizingas yra viena jauniausių finansavimo priemonių. Sovietinėje Lietuvoje ilgalaikis turtas arba ilgalaikio turto finansavimo lėšos buvo skirstomos pagal planą, centralizuotai, šitaip buvo visiškai eliminuojama lizingo galimybė. Prielaidos teikti lizingo paslaugas atsirado tik atkūrus laisvosios rinkos ekonomiką ir susiformavus jos infrastruktūrai.
Darbo tikslas: apibrėžti lizingo (išperkamosios nuomos) sampratą ir atlikti palyginamąją UAB "SNORO Lizingas" bei UAB "Ūkio banko lizingas" mažmeninio (vartotojiško) lizingo bendrovių analizę.
Darbo uždaviniai:
1. apibrėžti lizingo sampratą ir aptarti jo rūšis bei dalyvius;
2. aptarti antinių bankų bendrovių, užsiimančių vartotojiško lizingu, veiklą Lietuvoje;
3. detaliau pristatyti UAB "SNORO Lizingas" ir UAB "Ūkio banko lizingas" kompanijas;
4. palyginti šių bendrovių teikiamas paslaugas, sąlygas, įkainius ir nuolaidų programas privatiems klientams;
5. nustatyti kuri iš nagrinėjamų įmonių pagal atskiras teikiamas paslaugas yra patrauklesnė fiziniam vartotojui.
Semestro darbą sudaro dvi dalys: teorinė bei praktinė. Darbas be priedų apima 28 puslapius, yra pateikta 1 paveikslas ir 12 priedų. Panaudota 4 literatūros ir 4 internetiniai šaltiniai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasBankininkystės kursinis darbas
KategorijaFinansai >  Bankininkystė
TipasKursiniai darbai
Apimtis37 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8
Dydis168.52 KB
Autoriusrittti
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasDoc.dr. A. Lakštutienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Lizingu palyginamoji analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 37 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Doc.dr. A. Lakštutienė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą